Tanie i łatwe sposoby na spędzenie lata

Jestem pewien, że patrząc na stary dobry Instagram masz do czynienia z zazdrością. Widzisz te wszystkie gwiazdy w niesamowitych miejscach na lato?

Ugh, czuję ból. To, że masz budżet tego lata, nie oznacza, że ​​nie możesz mieć wspaniałego. Oto pięć tanich i łatwych sposobów na spędzenie tego lata!

Zwiedzanie okolicznych miast!

Poznań, Warszawa, Kraków, a może Wrocław? Wrocławski rynek, Ostrów Tumski, ZOO. Nie znasz wygodnych miejsc noclegowych? Sprawdź apartamenty na wynajem we Wrocławiu – Batogospot!

Piesze wycieczki!

Nie obchodzi mnie, gdzie mieszkasz, wszędzie są wspaniałe miejsca do zobaczenia. Nie zapomnij o aparacie, będziesz chciał to udokumentować!

Basen!

Zaopatrz się w najlepszą kąpiel, trochę olejku do opalania, przyjaciół i pływaków na basenie (bo czemu nie?) i spędź dzień na słońcu ze swoimi najlepszymi.

Koncerty!

Wstęp ogólny to droga, jeśli masz ograniczony budżet. Chwyć przyjaciół i swój najsłodszy strój i ruszaj w drogę.

Maraton filmowy!

Codzienne przebywanie na słońcu może być trochę trudne, więc poświęć dzień i zostań z ulubionymi filmami, przekąskami i mnóstwem koców i zrelaksuj się.

Wyjazd nad jezioro!

Zupełnie jak dzień na basenie, ale tym razem będziesz pływać z rybą! Poza tym tubing, wakeboarding i cały ten jazz. Bądź włóczęgą na cały dzień!

Masz jeszcze jakieś fajne pomysły na lato na tanio? Podziel się z nami w komentarzach!