Wynajem apartamentu z psem

Interesuje Cię apartament na wynajem we Wrocławiu, który jest przyjazny zwierzętom? Sprawdź ofertę BatogoSpot!

https://www.batogospot.pl/

Przeprowadzka z psem do nowego miasta

Przed przeprowadzką do nowego miasta, będziesz chciał zapoznać się z zasadami i przepisami społeczności, aby upewnić się, że Ty i Twój zwierzak (zwierzęta) będziecie do siebie pasować. 

Dowiedz się z wyprzedzeniem, czy istnieją jakiekolwiek ograniczenia dotyczące liczby psów lub kotów, które mogą przebywać w mieszkaniu, i upewnij się, że wszystko jest zgodne. Zapytaj również o wymagania dotyczące rozmiaru psa w apartamencie.


Poświęć również trochę czasu, aby upewnić się, że Twój pies jest mile widziany w społeczności, w której znajduje się Twoje nowe mieszkanie. Zakazy ras psów stają się coraz bardziej powszechne w różnych miastach w całym kraju. Jeśli posiadasz psa, takiego jak Pitbull lub Rottweiler, może się okazać, że niektóre apartamenty nie pozwolą Twojemu zwierzakowi tam mieszkać. Niektóre miejsca będą wymagać specjalnej licencji z wyższą opłatą dla niektórych ras, podczas gdy inne mogą wymagać, aby Twój pies miał kaganiec, gdy jest wśród ludzi.


Sprawdź pobliskie parki w okolicy, aby upewnić się, że pozwalają na psy. Dobrym pomysłem jest również zapoznanie się z przepisami dotyczącymi smyczy w nowym mieście przed wyruszeniem na spacer. Niektóre społeczności mogą mieć również tereny do ćwiczeń, a nawet parki dla psów.

Wynajem apartamentu

Udowodnienie, że pies może być dobrze wychowanym członkiem społeczności mieszkaniowej, może być nieco trudne. Większość właścicieli ma złe doświadczenia, gdy pozwalali zwierzętom mieszkać w wynajmowanych lokalach. Przygotowanie na ten problem to połowa sukcesu.

Nie polegaj tylko na poinformowaniu właściciela, że ​​Azor lub Reksio jest wzorowym obywatelem — bądź gotowy, aby to udowodnić. Zdobądź podpisany list od poprzedniego właściciela, który mówi, że twoje zwierzę jest dobrze wychowane i nie przeszkadza sąsiadom.
Możesz nauczyć się, jak łatwiej poruszać się ze zwierzętami, przewidując problemy, które można poruszyć z wyprzedzeniem. Odpady zwierząt domowych, zniszczenia mienia, zapachy i pchły to potencjalne problemy, które mogą poruszyć właściciele lub właściciele budynku mieszkalnego. Przygotowanie odpowiedzi na te obawy może postawić Cię w lepszej sytuacji, gdy szukasz nowego apartamentu na wynajem.