Pomysły na marketing apartamentu na wynajem, cz. 2

Posiadasz apartament do wynajęcia we Wrocławiu, Warszawie bądź innym europejskim mieście i nie wiesz jak zarządzać marketingiem?

Przeczytaj pierwszą część artykułu o marketingu apartamentów na wynajem:

Nie wiesz jak pozyskać klientów? Skontaktuj się z Neocraft!

Twitter

Ten pomysł na marketing apartamentów na wynajem jest doskonałym narzędziem nie tylko do zaangażowania obserwujących, ale także do wsparcia ogólnej strategii marketingowej. Stwórz wyjątkowo angażujące pytanie, które pasuje do Twojej marki, i udziel swoim odbiorcom czterech odpowiedzi do wyboru. Pamiętaj, aby zakończyć to wezwaniem do działania, które możesz łatwo udostępnić i które pomoże zwiększyć zaangażowanie.

Żeby uzyskać najlepsze efekty, upewnij się, że Twoje pytanie stymuluje angażującą dyskusje. Ich odpowiedzi można również wykorzystać jako badanie rynku, zadając pytania typu: „Które udogodnienie jest dla Ciebie najważniejsze?” umożliwia interakcję z obserwującymi, a także zbieranie ważnych informacji o ich preferencjach dotyczących mieszkania.

Facebook Live / Instagram Stories

Wejdź w interakcję ze swoimi obserwującymi, prosząc ich o przesłanie pytań dotyczących społeczności Twoich apartamentów na wynajem i firmy jako całości. Ty i Twoi współpracownicy możecie następnie odpowiedzieć na nie w nagraniu na żywo i zaprosić swoich obserwatorów do dołączenia. To świetny sposób, aby spędzić trochę czasu twarzą w twarz z potencjalnymi gośćmi.

Kampania reklamowa Facebook Ads

Facebook Ads ułatwia rozpoczęcie własnej kampanii i, w zależności od celów, oferuje różne formaty reklamowania społeczności . Możesz sprawić, by Twoja kampania była tak prosta lub złożona, jak tylko chcesz. Możesz nawet prowadzić wiele kampanii jednocześnie! Ponieważ jednak może to szybko stać się drogie, dobrym pomysłem jest uruchomienie kilku niedrogich reklam i zmierzenie ich sukcesu, aby uniknąć nadmiernych wydatków na niewypał.

Załóż bloga

Witryny z blogami uzyskują o 55% większy ruch niż te bez, co sprawia, że ​​blogowanie jest potężnym pomysłem na marketing apartamentów na wynajem, które możesz udostępniać w swoich social mediach. Tylko jeden post tygodniowo może znacznie zwiększyć ruch w Twojej witrynie. Blogowanie może również pomóc Ci stać się godnym zaufania i kompetentnym członkiem branży nieruchomości. Jeśli Twoi czytelnicy natkną się na Twoje treści podczas szukania apartamentów, prawdopodobnie najpierw sprawdzą blog.